Profesyonel Destek

Kurulduğumuz günden bu güne, her zaman müşterilerimizin daha temiz ve daha sağlıklı ortamlarda yaşamalarını ve iş yapmalarını sağlamak için çalışıyoruz. Dünya standartlarında sunduğumuz hizmetlerimiz yanı sıra konusunda uzman personelimiz ve hizmete özel donanımlarımız ile her zaman en iyiyi sunmak için yanınızdayız.

OFİS TEMİZLİĞİ

İşyerleri uzun süre geçirdiğimiz yerlerdir. İyi bir çalışma ortamı için, ofislerin düzenli, temiz ve toplu olması da önemlidir. Firmamız ofis temizliği konusunda en yüksek kalite standartlarında hizmet verir. Konusunda deneyimli personelimiz en iyi şekilde ofisiniz temizlerken, eşyalarınızın güvenliği içinde de önlemler alır. Gerektiğinde gündüz ya da akşam ofis temizliği verme konusunda ihtiyaçlarınızı her zaman karşılarız.Karmaşık veya kalabalık ofislerinizde dahi, ofis temizliği nasıl yapılır diye sizi endişelendirmeden güvenilir temizlik hizmetleri sunarız. İster günlük ofis temizliği ister aylık temizlik talepleriniz olsun her an, en kaliteli hizmetler ile yanınızdayız.

Woman Cleaning Furniture

DIŞ CEPHE TEMİZLİĞİ

Dış cephe temizlik hizmeti gören yapılar ile görmeyen yapılar arasında ciddi farklar vardır. Dış cephesi periyodik olarak temizlenen binalar her zaman uzun ömürlü olmuştur. Dış cephe temizliği yapılmamış, ya da amatör bir ekip tarafından yapılan binalarda yapı malzemelerinin büyük hasar gördüğü ortaya çıkmıştır.  Dış cephe yüzeyiniz ne olursa olsun yüzeye uygun temizlik ürünleri ile firmamız her zaman size kusursuz dış cephe temizliği sunmaktadır. Her yüzey için farklı malzeme ve çalışma tekniği uyguluyoruz.

Men Volunteering

İŞ YERİ TEMİZLİĞİ

İşyerinde bulunun çöp sepetleri, küllükler boşaltılır ve varsa çöpler atılır. Bilgisayar, fotokopi, faks makinesi gibi elektronik cihazların tozu da kuru bezlerle alınmalıdır. Banyo, tuvalet gibi mikrop kapma olasılığı yüksek olan yerler dezenfektan özellikli maddelerle temizlenerek sağlığa uygunluğu sağlanmış olur. Ayrıca işyerinin özelliğine göre mevcut cam kapıları, merdiven tırabzanları gibi mevcut diğer demirbaşların da tozu alınır.

Beach Cleanup

DAĞCILIK İLE CAM SİLME

Güvenli, hızlı, kaliteli, dinamik, profesyonelce, ekonomik yapılan iple erişim sistemi (dağcılık) tercih edilme konusunda en öndedir. İşin büyük kısmı yüksek işlerde çalışma konusunda gerekli sertifikalara sahip teknisyenler tarafından yapıldığı için sıfır iş kazası ilkesi korunmuş olur. Gerekli güvenlik önlemleri temel eğitim derslerinde alınır ve yardımcı ekibe gerek duymaksızın iş yapılır. Teknisyenler iş eğilimi konusunda profesyoneldirler ve işi inceliklerine kadar bilirler.

Window Cleaners

MERDİVEN TEMİZLİĞİ

Merdiven temizliği şirketimiz, apartman sakinlerinin en büyük problemi olan merdiven temizliği sorununa profesyonel çözüm sunmaktadır. Özellikle apartman yöneticileri için büyük problem teşkil eden bu hizmeti sorunsuz ve kurumsal olarak yerine getirmekteyiz. Vermiş olduğumuz hizmet de memnuniyet garantisi yer almaktadır. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini bu sayede garanti kapsamına alıyoruz.

Staircase
 

0216 642 51 10

0532 262 47 39

Mehmet Akif mah, Şahinbey cad, Asma Sokak No: 5/A Çekmeköy, ISTANBUL

©2020 by KULEMAK.