Dezenfeksiyon Hizmetleri

Anti Viral İlaçlarımız Emrinizde!

Sıvı İlaçlama

Sıvı ilaçlama yöntemi böceklerin ve haşerelerin çok sayıda bulunduğu alanlarda uygulanmaktadır. Bu ilaçlama, sıvı haldeki ilacın püskürtme yolu ile uygulanmasıyla yapılır. Sıvı ilaçlama oldukça etkili bir yöntem olduğu için kısa sürede etkili sonuçlar alınmasını sağlamaktadır. Örneğin; İşyerinizde hamam böceği var. Hamamböcekleri kapsül bırakarak ürerler ve her bir kapsülde 35-40 adet yavru hamamböceği bulunur. Yıl içerisinde 8-10 kez yumurtalama yapan dişi hamamböcekleri, ölürken bile yumurtalama yaparlar. Bu nedenle haşerenin yoğun olduğu bölgeye etkili bir ilaçlama yapmak gerekemektedir. Bu ilaçlamada işyerinizi kısa bir süre terk etmeniz gerekecektir. İşyeri ilaçlaması sonrasında mekanınızı havalandırarak günlük yaşantınıza devam edebilirsiniz.

Kokusuz İlaçlama

Kokusuz ilaçlama sıvı püskürtme şeklinde uygulanır. Bu ilaçlama yönteminde işyerinizi terketmenize gerek kalmaz. Günün herhangi bir saatinde, çalıştığınız zaman dahilinde bile uygulanabilir. İşyeri ilaçlaması açısından en uygun yöntemlerdendir.

Jel ilaçalama

ilaç mekanın çeşitli noktalarına uygulanır. İlaç haşereler için çok cazip bir besin kaynağıdır. Bu besin kaynağını yiyen haşere yuvasına döner ve orada ölür, diğer böceklerde bu ölü böceği yiyerek zehirlenirler. Böylece zincirleme olarak tüm böcekler ölürler.

 

Ulaşıp Ulaşamadığınız Her Yerde Sizinleyiz!

BİNA İÇİ MERDİVEN DEZENFEKSİYONU

Pesticide

(ANTI VIRAL) YAŞAM ALANI STERİLİZASYONU

Image by Clay Banks

(ANTİ VİRAL) İŞ YERİ - OFİS İLAÇLAMA

Image by Nastuh Abootalebi

KAMU ALANLARI - CAMİ - İSTASYON - BÜYÜK FABRİKA VE DEPOLAR

Protective Gear
 

0216 642 51 10

0532 262 47 39

Mehmet Akif mah, Şahinbey cad, Asma Sokak No: 5/A Çekmeköy, ISTANBUL

©2020 by KULEMAK.